תחום המכרזים, שכל מהותו הינה בחירה יעילה של זוכה תוך העדפתו על פני מציעים אחרים, חשוף לסיכוני ליטיגציה רבים. לכן, ליווי משפטי בתחום זה מחייב ניסיון פרקטי רב והיכרות מעמיקה עם התחום והדין המתפתח, תוך יישומם הקפדני והנכון כבר בשלב ייזום הליך הרכש וניסוח מסמכי המכרז.
תחום זה מחייב גם הכרות מעמיקה עם דיסציפלינות משיקות כמו תורת המשחקים. הצלחתו של ההליך המכרזי ושיעור החיסכון הכספי המושג באמצעותו, הינם תוצאה של לימוד מוקדם של הענף הרלבנטי ובחירה מושכלת של סוג המכרז המתאים ביותר בנסיבות המקרה .
משרדנו מנהיג, מיישם ומטמיע בקרב הגופים הציבוריים להם הוא מייעץ מתודות מתקדמות וחדשניות של מכרזים, הנסמכות על ניסיון נצבר ועל חידושים בדין. בהמשך, ולאחר שהליך הרכש יוצא לדרך – משרדנו מעניק ליווי צמוד לועדת המכרזים, תוך מתן פתרון מיידי ונכון בזמן אמת לאתגרים השונים המתעוררים בכל מכרז.
למשרד ניסיון רב ופעילות ענפה בתחומי המכרזים של גופים ממלכתיים, עירוניים וציבוריים. המשרד מלווה מדי שנה עשרות רבות של מכרזים בעלי אופי ציבורי בהיקפים שנתיים של מיליארדי ש"ח בשנה (ובכלל זה גם מכרזים מורכבים, רב שלביים ורבי משתתפים).
המשרד מעניק ייעוץ משפטי שוטף בתחום דיני המכרזים לשורה ארוכה של גופים ציבוריים ובהם שירותי בריאות כללית, מפעל הפיס, מכללת לוינסקי לחינוך, עיריית אשדוד, הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב יפו בע"מ, עיריית נתניה, מרכז רפואי רבין (בית חולים בילינסון), המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, מרכז רפואי יוספטל, ש.ל.ה. שירותי רפואה בע"מ, מור המכון למידע רפואי בע"מ, תל-בר תעשיות למוסדות בריאות בע"מ, מרכז הירידים והקונגרסים בישראל בע"מ ועוד.

חדשות ופרסומים

22.06.21

22.03.20

10.09.19