משרד ליפא מאיר ושות' הוא ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, ולו מקום של כבוד ברשימת עשרים משרדי עורכי הדין הגדולים במדינה. המשרד מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, ומספק מעטפת כוללת ואיכותית של שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שהוא מקפיד להיות תמיד אישי, מקצועי ויצירתי עבור לקוחותיו.

יחס אישי הוא ה"פורטה" שלנו

המשרד אשר נוסד על-ידי ד"ר ליפא מאיר בשנת 1987, עוסק מזה כשלושה עשורים בעשייה משפטית ענפה ומשמעותית, והוא גאה להוביל את עולם המשפט בתחומים מגוונים. מאז הקמתו, ממשיך המשרד לצמוח ולהתרחב בהתמדה ועל אף גודלו, מקפיד לשמור על צביונו כמשרד המעניק יחס אישי, וטיפול פרטני ומסור לכל לקוחותיו.

המקצועיות שנותנת את הטון

המוניטין שצבר המשרד והצלחתו נובעים מהקפדה עקבית על איכותו ורמתו המקצועית של הצוות המשפטי, המונה כ- 75 עורכי-דין וכ-20 מתמחים, כולם מתאפיינים במקצוענות בלתי מתפשרת, בחשיבה יצירתית ובתודעת שירות גבוהה. העובדה שהמשרד שומר על קול מקצועי אחיד היא הסיבה לכך שלקוחותיו צועדים עמו מראשית ימיו ועד היום.

יצירתיות משפטית עד התו האחרון

השילוב הסינרגטי בין המחלקות השונות, מאפשר למשרד להתאים לכל לקוח מענה משפטי יצירתי וייחודי, המותאם לצרכיו לפרטי פרטים. יחד אנו שומרים על נקודת מבט רחבה, המתבססת על הבנה מעמיקה – הן של צרכים משפטיים והן של מטרות עסקיות. משרדנו מעניק ללקוחותיו שקט וביטחון בזכות היותו "one stop shop" – כל השירותים המשפטיים תחת גג אחד ובסטנדרט של מצוינות.

לסמוך על הידיים המיומנות ביותר

המשרד פועל באמצעות חמש מחלקות מרכזיות: מחלקה מסחרית; מחלקת ליטיגציה ויישוב סכסוכים; מחלקת נדל"ן ומימון; מחלקת דיני עבודה; ומחלקת היי-טק וטכנולוגיה. עם חברי הצוות המשפטי של כל מחלקה נמנים שותפים ועורכי-דין מובילים בעלי השכלה, ידע וניסיון עשיר בתחומי עיסוק רלוונטיים להתמחות המחלקה. מלבד הפעילות במסגרת מחלקות אלה, מחזיק המשרד גם בתת-התמחויות בתחומים רבים.

רפרטואר של הצלחה

ברפרטואר המגוון של המשרד ניתן למצוא תאגידים, מוסדות וארגונים מהגדולים במשק, בהם בנקים, חברות ביטוח, גופים מוסדיים בשוק ההון, קרנות הון וקרנות השקעה, גופים ממשלתיים וציבוריים גדולים, חברות בינלאומיות, חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה בתל-אביב ו/או בחו"ל, חברות ואגודות שיתופיות מהמגזר ההתיישבותי, חברות תקשורת וטכנולוגיה, ועוד. המשרד, אשר הפך מזמן לקלאסיקה בתחומי התמחותו, זוכה להכרתם של מדריכי הדירוג המשפטיים המובילים בישראל ובעולם, בהם: Chambers & partners, Legal 500,1000 IFLR, BDI ו-Dun's 100.