משרד עורכי הדין ליפא מאיר ושות' הינו אחד המשרדים המובילים והאיכותיים בישראל. המשרד מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי ומדורג על ידי מדריכי הדירוג הישראליים והבינלאומיים כמשרד מוביל בלמעלה מ-24 תחומי משפט. המשרד מספק מעטפת כוללת של שירותים משפטיים, תוך שימת דגש על מתן שירות אישי – המאפיין משרדי בוטיק, יצירתיות ומקצועיות בלתי מתפשרת המותאמת לצרכים הייחודים של הלקוח.

יחס אישי הוא ה"פורטה" שלנו

המשרד אשר נוסד על-ידי ד"ר ליפא מאיר בשנת 1987, עוסק מזה כשלושה עשורים בעשייה משפטית ענפה ומשמעותית, והוא גאה להוביל את עולם המשפט בתחומים מגוונים. מאז הקמתו, ממשיך המשרד לצמוח ולהתרחב בהתמדה ועל אף גודלו, מקפיד לשמור על צביונו כמשרד המעניק יחס אישי, וטיפול פרטני ומסור לכל לקוחותיו.

המקצועיות שנותנת את הטון

המוניטין שצבר המשרד והצלחתו נובעים מהקפדה עקבית על איכותו ורמתו המקצועית של הצוות המשפטי, המונה כ-85 עורכי-דין וכ-24 מתמחים, כולם מתאפיינים במקצוענות בלתי מתפשרת, בחשיבה יצירתית ובתודעת שירות גבוהה. העובדה שהמשרד שומר על קול מקצועי אחיד היא הסיבה לכך שלקוחותיו צועדים עמו מראשית ימיו ועד היום.

יצירתיות משפטית עד התו האחרון

השילוב הסינרגטי בין המחלקות השונות, מאפשר למשרד להתאים לכל לקוח מענה משפטי יצירתי וייחודי, המותאם לצרכיו לפרטי פרטים. יחד אנו שומרים על נקודת מבט רחבה, המתבססת על הבנה מעמיקה – הן של צרכים משפטיים והן של מטרות עסקיות. משרדנו מעניק ללקוחותיו שקט וביטחון בזכות היותו "one stop shop" – כל השירותים המשפטיים תחת גג אחד ובסטנדרט של מצוינות.

לסמוך על הידיים המיומנות ביותר

המשרד פועל באמצעות שש מחלקות מרכזיות: מחלקה מסחרית; מחלקת ליטיגציה ויישוב סכסוכים; מחלקת טכנולוגיה, מיזוגים ורכישות; מחלקת נדל"ן ומימון; מחלקת נדל"ן ומלונאותמחלקת דיני עבודה; עם חברי הצוות המשפטי של כל מחלקה נמנים שותפים ועורכי-דין מובילים בעלי ידע וניסיון עשיר בתחומי עיסוק רלוונטיים להתמחות המחלקה. מלבד הפעילות במסגרת מחלקות אלה, למשרד תת-התמחויות בתחומים רבים.

 

רפרטואר של הצלחה

ברפרטואר המגוון של המשרד ניתן למצוא תאגידים, מוסדות וארגונים מהגדולים במשק, בניהם: בנקים, חברות ביטוח, גופים מוסדיים בשוק ההון, קרנות הון וקרנות השקעה, גופים ממשלתיים וציבוריים, חברות בינלאומיות, חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה בתל-אביב ו/או בחו"ל, חברות ואגודות שיתופיות מהמגזר ההתיישבותי, חברות תקשורת וטכנולוגיה, ועוד. המשרד, המוביל בתחומי התמחותו, זוכה להכרתם של מדריכי הדירוג המשפטיים המובילים בארץ ובעולם, בהם: Chambers & Partners, The Legal 500, IFLR 1000, WTR1000, BDI ו-Dun's 100.