ליפא מאיר ושות' נחשב מזה שנים רבות לאחד המשרדים המקצועיים והיוקרתיים ביותר להתמחות בו. במשרד נקלטים מידיי שנה כעשרים בוגרות ובוגרים ממוסדות ההשכלה הגבוהה המובילים בארץ – כולם מתאפיינים בגישה עצמאית, ב"ראש גדול" ובעבודת צוות טובה התואמת את רוח המשרד. המשרד מוציא תחת ידיו עורכי דין מקצועיים ומנוסים- רבים מהם משתלבים בליפא מאיר ואף מתקדמים לעמדת שותפים, ואחרים משתלבים במשרדים ובחברות המובילות במשק.

 

להכשיר מתמחים זו ההתמחות שלנו

המתמחים משתלבים באחת מששת מחלקות המשרד: המחלקה המסחרית, מחלקת ליטיגציה, מחלקת נדל"ן ומימון, מחלקת דיני עבודה, המחלקה הבינלאומית והמחלקה הבינלאומית מיזוגים ורכישות בנקאות ופיננסיים. בהן נחשפים לסוגים שונים של תיקים ולקוחות. השילוב בין ליווי ותמיכה של עורכי-דין מנוסים, לבין מתן העצמאות למתמחים, הוא שהופך את ההתמקצעות וההכשרה בליפא מאיר לייחודיים.

 

מקשיבים לך באמת…

אנו משתדלים להתחשב ברצונם של המתמחים באשר לשיבוצם במחלקה זו או אחרת ומאמינים כי נכון לאפשר למתמחה לבחון את התאמתו לתחום מקצועי אליו הוא מתחבר במיוחד. תהליך המיון הינו תהליך מובנה, המתנהל על פי הנחיות לשכת עורכי הדין וכולל מיון ראשוני וראיונות אישיים. אם אתגרים מרתקים אותך, וחשובה לך עבודה במשרד מוביל ובאווירה נעימה ואינטימית, מקומך אתנו! להשתלבות בתפקיד מתמחה – צרף/י קורות חיים, גיליון ציונים והמלצות. נא לציין בהערות מהו מועד ההתמחות הרלוונטי.